Registration

Registrated 2019

1 Jacob Fröslee Jonsson – Lund (SWE)
2 Ulf Johansson – Malmö (SWE)
3 Jonatan Bäckstrand – Malmö Kanotklubb (SWE)
4 Aksel Hansen – Sorø Kajakklub (DEN)
5 Jonas Martinussen – Aarhus Havkajakklub (DEN)
6 Susanne Jars – Aarhus Havkajakklub (DEN)
7 Ole Sig – Aarhus Havkajakklub (DEN)
8 Pernille Dam Hansen – Rodskov Havkajakklub (DEN)
9 Pauline Kerrn-Jespersen – Aarhus Havkajakklub (DEN)
10 Carsten R. Rohde – Møn Rundt (DEN)
11 Martin Lassen – Kalundborg Bagslotsgravens Kajakklub (DEN)
12 Anna Sofie Kjærgaard Hansen – Aarhus Havkajakklub (DEN)
13 Bente Jørgensen – Rønne Roklub (DEN)
14 Anders Jørgensen – Rønne Roklub (DEN)
15 Jane Egebjerg – Roklubben Skjold (DEN)
16 Lilian Ruby – Nivå Kajakklub (DEN)
17 Søren Kronborg Pedersen – Aarhus Havkajakklub (DEN)
18 Frederik Lassen – Troense Kajakklub (DEN)
19 Else Svane Asmussen – Aarhus Havkajakklub (DEN)
20 Mikkel Rasmussen – Roklubben Skjold (DEN)
21 Mari-Anne Hansen – Rønne Roklub (DEN)
22 Michael R. Falck – Rønne Roklub (DEN)
23 Benny Jensen – Rønne Roklub (DEN)
24 Torben O. Ravn – Mellerup Havkajak (DEN)
25 Jacob Norris – Nibe Roklub (DEN)
26 Allan Feldtskov – Kalundborg (DEN)
27 Mariann Mors Mikkelsen – Aarhus Havkajakklub (DEN)
28 Christer Oredsson – Malmö Kanotklubb (SWE)
29 Synnøve Jørgensen – Aarhus Havkajakklub (DEN)
30 Rune Gustafsson – Malmö Kanotklubb (SWE)
31 Hanna Begander – Malmö Kanotklubb (SWE)
32 Mona Larsen – Aarhus Havkajakklub (DEN)
33 Ole Buch – Aarhus Havkajakklub (DEN)
34 Esther Løsholt – Rønne Roklub (DEN)
35 Jan Møller Jensen – Aarhus Havkajakklub (DEN)
36 Nanna Møller Jensen – Aarhus Havkajakklub (DEN)
37 Finn Habbor – Eskilstuna (SWE)
38 Nils Jørgensen – Præstø Kajak & Padle Klub (DEN)
39 Jan Holst – Malmö Kanotklubb (SWE)
40 Lene Simonsen – Kerteminde Kajakklub (DEN)
41 Jesper Staberg Thomsen – Aarhus Havkajakklub (DEN)
42 Connie Møller – Aarhus Havkajakklub (DEN)
43 Torben Skøtt – Aarhus Havkajakklub (DEN)
44 Lene Nyberg – Kerteminde Kajakklub (DEN)
45 Michael Otto – Kerteminde Kajakklub (DEN)
46 Juan Uribasterra – Malmö Kanotklubb (SWE)
47 Kirsten Clemmensen – Rønne Roklub (DEN)
48 Birte Fester – Rønne Roklub (DEN)
49 Douglas Henningsen – Rønne Roklub (DEN)
50 Helle Drabøl – Nivå Kajakklub (DEN)
51 Henrik Iversen – Nyborg Kajakklub (DEN)
52 Lars Kjær – IF Frem Havkajak, Køge (DEN)
53 Henning Nielsen – IF Frem Havkajak, Køge (DEN)
54 Claus Georgsen – IF Frem Havkajak, Køge (DEN)
55 Peter Cepciansky – Ängelholms Rodd och Kanotklubb (SWE)
56 Niclas Höggren – Limhamn (SWE)
57 Michał Zielski – (POL)
58 Mathias Stendahl – Vellinge (SWE)
59 Andreas Håkansson Lund (SWE)
60 Morten Brander Eriksen – Roklubben Skjold (DEN)
61 Søren Jørgensen – Nibe Roklub (DEN)
62 Pia Jørgensen – Nibe Roklub (DEN)
63 Göran Nordin – Malmö Kanotklubb (SWE)
64 Jacob Rubæk Holm – Aalborg Kajakklub (DEN)
65 Fylkir Sævarsson K2 – Team F1 (ISL)
66 Freya Hoffmeister K2 – Team F1 (GER)
67 Sebastian Szubski – Bydgoszcz (POL)
68 Christine Callesen – Aalborg Kajakklub (DEN)
69 Dariusz Majchrzak – Dęblin (POL)
70 Helle Hansen – Rønne Roklub (DEN)
71 Gustaf Larsson – Malmö Kanotklubb (SWE)
72 Madelén Anerönn – Gnellspikes Multisport Club (SWE)
73 Ingemar Blom – Gnellspikes Multisport Club (SWE)
74 Michael Andersen – Rønne Roklub (DEN)